zagalovok_foruma_090509
Приложение к сайту -Ветераны войск ПВО системы С- 200 .

Копилка идей и мыслей

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Копилка идей и мыслей » Как заработать миллион в условиях кризиса. » Структура новостной статьи


Структура новостной статьи

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Кто из вас знаком со структурой новостной статьи, можете в кратце рассказать как корректно оформить новость для московского сайта. Хочу  освоить азы работы копирайтером.

2

Як чудово, що є місце де ми можемо поспілкуватися на таку важливу тематику, тим паче, що зараз неаби як важливо та цінно, коли ти перебуваєш в курсі всієї актуальної інформації. В цьому також важливу роль грає якісний інформаційний портал, котрий допомогає мені бути завжди в курсі подій. Так до прикладу мені дуже сподобалося як вони розписали 5 фільмів для підлітків https://womo.ua/vazhkiy-vik-5-filmiv-dl … ih-batkiv/ , що надало мені більш об'ємного полгяду на те, які саме проблеми зараз турбують підлітків. Тим самим, я більше дізнався всього необхідного для того, щоб знати більше про сучасне життя підлітуів, а також з якими перешкодами їм доводиться зіштовхуватися. Також, що мені подобається в цьому інформаційному порталі, що він завжди тримає мене в інформаційному просторі, що дозволяє мені бути більш об'єктивним до новин та подій, що на сьогоднішній день дуже важливо.

3

Сьогодні дуже важливо бути в інформаційному просторі, адже неможливо уявити собі день без новин. Для цього потрібно мати якісний новинний портал, який може надати всю необхідну інформацію. Мені пощастило мати такий, і завдяки йому я дізнався, що український бізнесмен Максим Кріппа, також відомий як власник компанії, яка розробила культову гру S.T.A.L.K.E.R., поклав око на хмарочос "Парус" https://lenty.com.ua/news/853-maksym-kr … ly-sdelky/ . Антимонопольний комітет України підтвердив його плани, видавши дозвіл на придбання ТОВ "Парус Холдинг" його компанією ТОВ "Ола Файн", що стало революцією у світі нерухомості. Я особисто не міг навіть уявити, що така угода буде можливою. Але Кріппа вкотре продемонстрував свій талант і професіоналізм, а його багатогранність і різноманітність проектів вражає. Максим дійсно є бізнесменом нового покоління, який демонструє новий підхід до бізнесу.


Вы здесь » Копилка идей и мыслей » Как заработать миллион в условиях кризиса. » Структура новостной статьи


создать форум