zagalovok_foruma_090509
Приложение к сайту -Ветераны войск ПВО системы С- 200 .

Копилка идей и мыслей

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Копилка идей и мыслей » Как заработать миллион в условиях кризиса. » Актуальные новости в сфере IT технологий


Актуальные новости в сфере IT технологий

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Як заробити мільйон в умовах кризи.  Тому мене як IT-фахівця захоплюють події у світі технологій та інформаційного ринку. У новинному порталі -https://techiteasy.org.ua/ я вважаю за краще читати новини, де я вчасно дізнаюся про випуск нових технологічних пристроїв. Та про те, як світові IT-компанії справляються з економічними кризами. Наприклад, у сфері виробництва чипів китайська компанія Semiconductor Manufacturing International Corporation (SMIC) продовжує дивувати світ своїми досягненнями, незважаючи на складні умови, спричинені санкціями з боку Сполучених Штатів Америки та їхніх союзників. Рекомендую дане інтернет-видання людям сучасного світу!!!

2

Радий бачити таку тематику, зараз спілкуватися з приводу новин дуже важливо та потрібно, бо саме новини зараз відіграють велику роль у нашому житті. З приводу новинного порталу, то тут завжди питання більш суб'єктивне, але я можу сказати, що вже багато людей і досить таки кваліфікованих діячів обирають тільки один новинний портал. Наразі я завдяки цьому новинному порталу читаю всі новини Білорусі https://glavcom.ua/tags/bilorus.html , а також інших країн, що допомогає мені бути в курсі подій цих країн. Якщо казати за новини Білорусі, то я навіть не очікував, що їх інформаційний простір буде настільки насиченим на події, що досить таки мене здивувало. Загалом, завдяки цьому новинному порталу, я почав більше новин читати, а також більше інформації дізнаватися. Таким чином, я почав більш тверезо та об'єктивно оцінювати новини та події, що на сьогоднішній день неаби як важливо.


Вы здесь » Копилка идей и мыслей » Как заработать миллион в условиях кризиса. » Актуальные новости в сфере IT технологий


создать форум